"Da nobis recta sapere"

Двойной диплом

dubla diploma

Публикации ГАУМ

Stiinta-Agricola

 


 

uasm


edrone


rural


RINA SIMTEX

tempus

CRU
logo AUF RVB
agrilida
logoev

sufor


Euraxess


casee logo


TecTNet logou


teachme


fktbum


elevate logo


AG Lab


restart

 


logo smart

cofonded big


erasmus+

 


Centrul Euros


casee

 


ceepus logo rgb web


 

 jeanmon


 

 

logo smart


 CREDO


 

uniclad

 

 

Hot-Line

Componenţa nominală a Comitetului de asigurare a calităţii învăţământului la facultatea „Cadastru și Drept”

Componenţa nominală a Comitetului de asigurare a calităţii învăţământului la facultatea „Cadastru și Drept”

Specialitatea Cadastru și organizarea teritoriului

  1. Oleg Horjan – dr., conferențiar universitar, coordonator
  2. Teodor Moraru - dr., conferențiar universitar, membru
  3. Iulia Corman - - lector superior universitar, membru
  4. Ilona Ostroglo – masterand, membru
  5. Anastasia Morari – st. an. II, membru

Specialitatea Evaluarea imobilului (Evaluarea şi dezvoltarea imobilului)

  1. Mihail Turculeț - dr., conferențiar universitar, coordonator
  2. Maria Ovdii - dr., conferențiar universitar, membru
  3. Elena Moraru - dr., conferențiar universitar, membru
  4. Cristian Semendeaev - masterand, membru
  5. Vasile Bargan - st. an. III, membru

Specialitatea Ingineria mediului

  1. Alexandru Coronovschi – dr., conferențiar cercetător, coordonator
  2. Rodica Ceban - dr., lector superior universitar, membru
  3. Victor Șeremet - dr., conferențiar universitar, membru
  4. Petru Brînza - masterand, membru
  5. Crina Popa - st. an. II, membru

Specialitatea Drept

  1. Ecaterina Baltaga - dr., conferențiar universitar, coordonator
  2. Oleg Bontea - dr., conferențiar universitar, membru
  3. Angelina Tălămbuţă - dr., conferențiar universitar interimar, membru
  4. Cristin Babenco - st. an. II, membru
  5. Mariana Zgardan - st. an. III, membru

Facultatea Cadastru și Drept

  1. Oleg Horjan – dr., conferențiar universitar, coordonator
  2. Mihail Turculeț - dr., conferențiar universitar, membru
  3. Alexandru Coronovschi – dr., conferențiar universitar, membru
  4. Ecaterina Baltaga - dr., conferențiar universitar, membru
  5. Anastasia Nastas - masterand, membru
  6. Gheorghe Bajureanu - st. an. IV, membru

 


ordinul-republicii
В октябре 2013 года
Государственный Аграрный Университет Молдовы был награжден высшей наградой государства 
"Орденом Республики".

 

Orarul sunetelor

orarul sunete

pauză de 5 min. între orele perechii și de 15 min între perechi

engleza

UASM pe Facebook

Copyright © 2019 Государственный аграрный университет Молдовы
Все права защищены.

Designed by Nicolae Daraduda